Pirāta Pētera Stāsti – Liepaja ZIIC

Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Pirāta Pētera Stāsti

NOSAUKUMS Svini svētkus izglītojoši – Pirāta Pētera stāsti

VECUMS 6 – 10 gadi 

DALĪBNIEKU SKAITS 5 -15 dalībnieki 

NODARBĪBAS ILGUMS 120 minūtes

NODARBĪBAS IZMAKSAS 135 eiro 

NODARBĪBAS APRAKSTS Svini svētkus kopā ar Pirātu Pēteri! Elpu aizraujoši pirātu stāsti par piedzīvojumiem jūrās un tālās zemēs, kuri tiks atklāti caur eksperimentiem. Stāstos būs vērojamas pirātu ceļojumos atklātās ūdens īpašības, kā arī burvju mākslinieka cienīgi triki.

Pēc pirāta Pētera stāstiem dalībnieki iemācīsies izgatavot kuģošanai tik nepieciešamo navigācijas ierīci – kompasu, vienkāršs ieskats zemes magnētiskā lauka izmantošanai. Un kurš kārtīgs pirāts var iztikt bez laba kuģa? Tiks izgatavots katram savs kuģis, lai meklētu neapdzīvotu salu ar vulkānu un pēc tam veidotu sacenības, kuram tas ir ātrāks. Veidojot kuģi, tiks pievērsta uzmanība vēja spēka izmantošanai, kas ir tik raksturīga parādība Liepājai. 

Noslēgumā, kad visi būs izmēģinājuši savus kuģus, tad ar jubilāra palīdzību tiks izgatavots ledusaukstais prieks – saldējums šķidrā slāpekļa mērcē.

CENĀ IEKĻAUTS Dalībniekiem būs iespēja apmeklēt eksponātu zāli, kurā pieejami vairāk kā 20 dabaszinātņu skaidrojoši eksponāti.  Galds uzkodām. 

NODARBĪBAS IZMAKSAS 135,00 eiro