Materiālapstrādes iekārtas – Liepaja ZIIC

Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Materiālapstrādes iekārtas

Auduma somas

Krūzes

Puzles

Programmā “Materiālapstrādes iekārtas” jaunieši apgūst vinilgriezēju, horizontālo karstuma presi, sublimācijas printeri, cilindrisko karstuma presi, kā arī pilnveido praktiskās iemaņas dizaina izveidē datorprogrammā “Inkscape”. Nodarbības paredzētas jauniešiem vecuma posmā no 14 līdz 18 gadiem. Darbojoties kopā ar ZIIC ekspertu izglītības tehnoloģijās, tiek iegūta pieredze materiālapstrādes iekārtu izmantošanā un darbībā. Nodarbība ilgst ne ilgāk kā 120 minūtes un tās laikā jaunieši izveido savu dizainu, izdrukā un pārnes dizainu uz kāda produkta – auduma somas, sublimācijas krūzes vai puzles.

KONTEKSTS AR VALSTS IZGLĪTĪBAS SATURA CENTRA (VISC) PROJEKTU “KOMPETENČU PIEEJA MĀCĪBU SATURĀ” JEB “SKOLA2030” –  

MĀCĪBU PRIEKŠMETS – dizains un tehnoloģijas I (vidusskola)
TĒMA – “Ilgtspējīgu modes produktu izgatavošana un to virzīšana tirgū”
Nodarbības laikā skolēns iegūst tādas prasmes kā jauna modes produkta radīšanu, eksperimentēšanu ar materiāliem, modelēšanu un sava dizaina īstenošanu, plānveidā to izvērtējot un testējot, kā arī vektoru grafikas, attēlu apstrādes datorprogrammas pamatu apgūšanu.
Pēc nodarbības arī spēj attīstīt ieradumu darboties ilgtspējīgi un videi draudzīgi, analizējot ilgtspējības principus modes industrijā un izstrādājot ilgtspējīgus risinājumus.
​​​​​