Pirāta stāsti – Liepaja ZIIC

Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk.

Pirāta stāsti

Vai Tu zini, kā ir būt pirātam? Kādas ir pirātu viltības cīņās par dārgumiem? Kur pirāti smeļas gudrības un viltības? Lai sniegtu atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem, Bezbailīgais Pirāts Pēteris ir piestājis krastā pēc elpu aizraujošiem piedzīvojumiem dažādās pasaules vietās un ir gatavs dalīties ar saviem stāstiem arī ar citiem. Nelaid garām iespēju uzzināt pirātu viltības, piedzīvot ūdens un dažādu vielu pārvērtības, kā arī ugunīgus brīnumus! Bezbailīgais Pirāts Pēteris bērnus izvedīs caur dažādiem dabaszinību eksperimentiem un noslēgs piedzīvojumu stāstus ar kārtīgu, pirātu cienīgu lielgabala uzliesmojumu!

Priekšnesuma mērķauditorija ir izglītības iestāžu pirmsskolas un skolēnu grupas.

KONTEKSTS AR VALSTS IZGLĪTĪBAS SATURA CENTRA (VISC) PROJEKTU “KOMPETENČU PIEEJA MĀCĪBU SATURĀ” JEB “SKOLA2030” –   

  • MĀCĪBU PRIEKŠMETS – DABASZINĪBAS
  • MĀCĪBU TĒMA – “Kādas vielas un maisījumi ir mums apkārt”

Eksperimentu priekšnesumā skolēni dzirdēs par dažādām vielām, to īpašībām un drošības nosacījumiem, rīkojoties ar tām.  Ar eksperimentu palīdzību atklāsies kā un kāpēc var notikt vielu pārvērtības. Tiks noskaidrots, kā vielas sajaucas un kas notiek brīdī, kad tās sajaucas. Tiks pētīts ūdens un citu ķīmisku vielu reakcijas. Priekšnesumā liela loma būs arī gāzveida vielām un skābeklim, kā arī degšanas procesam.

Uzzini vairāk šeit.

  • PIRMSSKOLAS MĀCĪBU PROGRAMMA

SASNIEDZAMAIS REZULTĀTS – audzēkņi saklausīs un mācīsies atšķirt runas intonācijas, kuras pauž emocijas, kā arī demonstrēs savas emocijas atbilstoši situācijai. Bērni varēs uzdot jautājumus par neskaidro un mācīties uzklausīt runātāju, bet pēc priekšnesuma – apgūt prasmi secīgi izstāstīt redzēto un dzirdēto. Priekšnesuma vadītājs pievērsīs uzmanību arī drošības aspektam ikdienas situācijās. Ar eksperimentu palīdzību tiks novērotas ūdens īpašības. 

  • VECUMS – no 5 līdz 10 gadiem (no pirmsskolas līdz 4. klasei).
  • DALĪBNIEKU SKAITS – telpa piemērota no 10 līdz 50 dalībniekiem.

  • DALĪBAS MAKSA 5,00 eiro no personas. Apmaksa iespējama ar bankas karti norises vietā vai pēc savlaicīga pieprasījuma iespējama arī priekšapmaksas rēķina izrakstīšana.
Lai pieteiktos pasākuma rezervācijai, aicinām savlaicīgi sazināties ar Zinātnes un izglītības inovāciju centra administrāciju pa tālruni +371 25 728 867 vai rakstīt e-pastu uz ziic@liepaja.edu.lv